Pondělí 29.06.2015 19:00 - Neděle 05.07.2015 14:00

JSME TO, CO JÍME - OČISTA TĚLA I DUCHA

Místo konání: Bratrouchov u Jablonce nad Jizerou
Průvodce: Ing. Kateřina Halamová, Ph.D., Prema Lenka Chourová
Cena:   4500,- Kč (záloha 2000,- Kč)

Zveme vás na týdenní seminář do Krkonoš, na kterém se  budeme věnovat jak výživě a stravování, tak i svému duševnímu zdraví.
 
 
Živě o výživě s Ing. KATEŘINOU HALAMOVOU, Ph.D.
Provedu vás výživovou částí semináře, na které si budeme o výživě každý den nejenom povídat, ale take vařit. Dozvíte se více o stravování podle ročních období, pěti elementů a své konstituce. Naučíte se, jak si střežit svou vitální energii a jak jí efektivně doplňovat. Vysvětlíme si, jak posuzovat potraviny, jak si poskládat jídelníček, jaké suroviny a  kondimenty používat, kde nakupovat a hlavně, jak si z toho všeho uvařit chutná a výživná jídla. Společně si každý den uvaříme zajímavé a jednoduché recepty, které vás  pak  už sami navedou a obohatí jídelníček tak, že cesta ke změně bude snadná a uchopitelná.
 
Celý týden se budeme stravovat vyživující, chutnou veganskou stravou, která vás nasytí a  zároveň poznáte její léčebné účinky. Na každodenních receptech, které budeme společně snídat, obědvat a večeřet se budete vedle kurzů vaření učit, jak si poskládat jednotlivá jídla dne a jak potraviny vhodně kombinovat.
 
Ve zdravém těle, zdravý duch s PREMOU JIVAN.
Pro přípravu stravy je také důležité v jakém duševním rozpoložení se nacházíme, takovou energii potom vkládáme do jídla při vaření a tak se také cítíme. Proto celý seminář propojíme s  poznávacími a meditačními technikami a se cvičením, které nás vedou k  vědomému žití. A  tuto jemnou a zároveň silnou energii si vložíme do našeho jídla, které si uvaříme a posílíme své tělo i ducha.
 
Celý týden budeme kráčet cestou do svého nitra. Budeme se hýčkat, učit se mít rádi a  naslouchat svému srdci.

Při zaplacení zálohy do 1. 6. 2015 je cena kurzovného 4000,- Kč.
Strava a ubytování se platí na místě.
Strava (300,- Kč / den) je veganská, výživná, z kvalitních především z bio surovin (snídaně, oběd, dezert, večeře, pitný režim). Ubytování na horské chatě (150,- Kč/den, celkem 900,- Kč).
 
Průvodci týdenním programem:              
Ing. Kateřina Halamová, Ph.D., www.zivost.cz
Prema Lenka Chourová, www.studiolife.cz
 
Přihlášky na www.studiolife.cz

 


Reklama