Pátek 15.09.2017 18:00 - Sobota 16.09.2017 20:30

HORMONÁLNÍ JÓGA S MAGDALENOU

Místo konání: Centrum Harmonie (Pasáž Kinský), Hluboká 143, Turnov
Cena:   1500,- Kč

Ve dvoudenním semináři se detailně seznámíte s technikami hormonální jógy. Naučíte se jógové asany, energetické a vizualizační techniky, a dechové techniky, které aktivuje hormonální soustavu našeho těla. Obdržíte manuál (v PDF), který využijete při své domácí praxi. Cvičení hormonální jógy vám pomůže zmírnit nebo zcela odstranit následující obtíže:

 

Emocionální nestabilitu

Nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci

Deprese

Problémy s pletí a nehty

Padání vlasů

Obezitu

Diabetes

Nedostatečnou činnost štítné žlázy

Syndrom karpálního tunelu

Nízké libido

Premenstruační syndrom

Neplodnost

Symptomy menopauzy

Cysty na vaječnících a mnoho dalšího

Pro koho je seminář určen:

Primárně se soustředí na ženy i muže trpící hormonální nerovnováhou. Pokud však máte pocit, že vaše hormony jsou ve správné hladině a rádi byste tuto jógu vyzkoušeli na vlastní kůži, můžete očekávat osvěžující sprchu pro vaše tělo. Série cviků vám dodá více energie, významně zvýší pohyblivost těla a omlazuje organismus. Pokud již tohle všechno máte, patříte, mezi hrstku šťastlivců a pravidelná praxe hormonální jógy vám pomůže nastolenou rovnováhu udržet! A to všechno téměř okamžitě.

Hormonální jóga se soustředí především na udržení, znovuobnovení nebo udržení vyrovnané hladiny hormonů. Dochází také k úžasnému omlazení organismu. Probudíte ve svém těle k životu vše, co potřebujete.

 

Více informací a rezervace na www.yogaholick.cz, tel. 733115485

Termín: 15. 9. 18:00 – 20:30,

              16. 9. 9:30 – 15:00

 Reklama