SÍLA ŽENY - REFERENCE


Síla ženy 2014/2015

Síla ženy je dar, který jsem věnovala sobě, svému muži, svým dětem a rodině. Je to cesta plná slz i smíchu, bolesti i radosti, strachu a lásky. Na začátku školy jsem si nedokázala představit, co mě čeká a že na jejím konci bude život naší rodiny o tolik krásnější a skutečnější. Síla ženy je metoda, kterou každá žena dokáže za jeden rok změnit sama sebe tak, jak se jí na začátku školy ani nesnilo. Stačí jen chtít, rozhodnout se a vydržet ...

S láskou Premě
 

                                       Lucka
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Citíte se mizerně a vlastně ani nevíte přesně proč? Nic Vám nevychází? Hroutí se Vám život, který jste roky pracně budovaly nebo jste se ocitly na křižovatce a marně přemýšlíte, kterou cestou se dát?
 
Před rokem jsem na tom byla stejně. Vyčerpaná, nespokojená, zamrzlá na jednom místě svého života snad celou věčnost, ale bála jsem se rozhodnout, bála jsem se cokoli změnit, co kdyby to bylo ještě horší?!?
 
Roční škola s Premou mi dala jedinečnou příležitost najít sebe samu.Uvědomit si, kde je počátek mých bloků, strachů, smutků a všechny si je postupně odbourat. Díky práci s ní jsem se dokázala podívat na svůj život, lidi a okolnosti v něm s nadhledem a pochopením.
 
Nebudete věřit, ale změnil se mi  celý život. Začínám potkávat báječné lidi, zlepšily se vztahy doma, mezi přáteli i na pracovišti. Jsem spokojená, usměvavá a každý se ptá proč. Kdo nezažil, tomu jen stěží vysvětlím, že jsem se prostě změnila. Přijímám změny mnohem lehčeji, žiji uvolněněji, užívám si každou chvilku, každé nadechnutí a když se náhodou objeví někdo nebo něco, co by mi mohlo brát sílu, díky Premě vím, jak si ji udržet a nenechat se stáhnout zpět do stínu.
 
Tak co myslíte? Je čas na změnu? Stojíte sami sobě za to, kousek se posunout? Něco krásného a smysluplného pro sebe udělat? Vždyť kdo je na světě důležitější, než Vy? Vaše spokojenost přinese spokojenost i všem kolem Vás. Vaše radost a Váš úsměv rozzáří široké okolí. Můžete dát sobě i světu mnohem víc, než si dokážete představit. Neváhejte, vejděte a začněte žít. Nikdy není pozdě. Naopak. Nyní je ta správná chvíle.
 
 
Přeji odvahu rozhodnout se vlastním srdcem a sílu překonávat překážky cestou za štěstím, které si zasloužíte.
 
                                                  Markétka


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milá Premo,

děkuji ti, že jsi školu Síla žena otevřela a děkuji Vesmíru, že jsi ji otevřela až ve chvíli, kdy jsem na ni "byla připravena"


Sama za sebe bych ji doporučila každé ženě v mém blízkém i širokém okolí.
Děkuji Ti, že jsi mým průvodcem a přítelkyní.
Nebudu zastírat škola, není jen o legraci, mám pocit, že jsem si sáhla na dno, ale zároveň můj život dostal nový směr. Dovoluji si dělat věci především kvůli sobě a jsem k sobě citlivější a zodpovědnější, a taky jsem veselejší.
Objevila jsem v sobě skrytá místa, o kterých jsem neměla tušení, a také jsem vědomě odhalila místa, o kterých jsem ve skrytu duše věděla, ale hroooozně se jich bála a popírala  je. Kdybych si dokázala aspoň z půlky představit, jak se mi uleví, zlehčí se mi život a změní se mi pohled na svět.., "udělala bych to, už dávno", ale to je kdyby... Čas nazrál až nyní a jsem za to vděčná.


Hodně se mi vylepšil a prohloubil vztah s mým mužem.
Z mého života odešli někteří přátelé, ale zároveň jiní, opravdovější, do něho přišli.
I já jsem nyní opravdovější a svobodnější a spokojená s tím, co a jak žiji.

                                  Míša

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jsem moc vděčná životu že mě přivedl k Tobě Premo a mohla jsem projít školou Síly Ženy. Jsi skvělý průvodce, jsi trpělivá a přesto dovedeš říct vše, co potřebuješ v pár větách.

 

Škola mi ukázala, jak pracovat se svojí vlastní energií, jak s ní neplýtvat. Zároveň mě postavila neskutečně na vlastní nohy. Naučila jsem se spoustu technik a cvičení na zvládání stresu, tlaku a přitom být ve své vnitřní síle.

 

Podívala jsem se do svých temných míst, avšak vše přicházelo, tak jak jsem byla sama připravená. Vyplatilo se dojít až do konce... tam jsem však došla k tomu, že nic nekončí, ba právě naopak začíná!!!

 

Vidím spoustu věcí už jinak a hlavně cítím úplně jinak věci, lidi... okolo sebe, zjemnila jsem svou ženskou část a přitom se mnou zůstala moje vnitřní síla. Přišla spousta nových příležitostí, nové cesty kam směřovat dál své kroky...

 

Ano byl to rok, kdy jsem se zbavovala svých strachů, obav, ale to mě jen ještě víc posílilo a otevřelo srdce ještě víc dokořán. Našla jsem sebe a své místo tu. Přišla jsem na to že skutečný duchovní život, je život Sám!

 

Sílu Ženy moc doporučuji!!! Je to nádhera stojí to za to!!!

 

S láskou Lenka


Užitečné odkazy: Catalog Clonet | Dřevěná lžíce | Masáže | Český ráj | Firmy.cz | Pasáž Kinský | Najisto.cz | Maséři.cz | Maitrea | Centrum Mnišská hora | Reiki seznam | Dahlhausenová Jitka | Správná lateralita