Čtvrtek 26.10.2017 19:00 - Neděle 29.10.2017 14:00

LÉČENÍ JÓNI

Místo konání: Chalupa Stará Ves - Vysoké nad Jizerou
Průvodce: Prema Jivan (Lenka Chourová)
Cena:   2200,- Kč (záloha 1000,- Kč)
Možnost zasílání přihlášek do 25.10.2017 18:00

Většina žen se velmi dobře naučila vnímat své tělo, ale je velmi málo žen, které vnímají svojí joni (vagína) a jsou s ní propojené.
Joni  je vstupní branou do našeho chrámu rozkoše a jestli-že o ní nepečujeme tak, jako o své vlasy, pleť, nehty, tak i ona časem přestává být prosvětlená, čistá, pružná, zářící.
Do každé části našeho těla se ukládá paměť našeho života (negativní vzpomínky), je uložena v obrazech, pocitech v samotných buňkách. Pokud se s tělem pracuje, je možné jednotlivé obrazy nebo pocity uvolnit a osvobodit jednotlivé části těla. Tak jak si do svých částí těla ukládáme své životní příběhy, tak i naše joni má svá místa (svaly), kde cítíme bolest, vzrušení, nebo necítíme nic, došlo k zamrznutí. Příčinou míst, která jsou zamrzlá, mohou být psychické problémy, podvědomě negativní postoj k sexu, předchozí traumatický zážitek, operace v okolí malé pánve, ne zrovna pěkný zážitek z  prvního milování, zneužití, bolestivý porod a nešetrné zacházení porodníka, potrat, necitlivý přístup muže k našemu přirození. Toto uložení traumatu nám způsobí tzv. obrnění svalů v joni a stáváme se tak velmi necitlivé k prožívání rozkoše a nedovoluje nám to být propojená s přirozením. Všechny tyto traumatické zážitky, které jsme si v joni uložily, nás ovlivňují v milostném vztahu s partnerem. Nedovoluje nám to prožívat vzrušení do uvolnění, ale naopak naše vzrušení jde do napětí.
Smyslem tohoto semináře je jemnými dotyky prozkoumávat tyto body a ve vysoké hladině energie léčit tato zranění a tak uvolňovat hromadící se energii, která způsobuje zatvrdnutí a necitlivost. Při uvolnění této energie může dojít k sjednocení a harmonizaci celého našeho těla.


Ubytování a stravu si platí každý sám na místě. Cena je 500,- Kč/ den 

 

 

 Reklama